Zara

Zara to niewielka kotka, która przyjechała do Polski z Ukrainy. Zara jest bardzo żywa i ciekawska. Nie boi się ludzi i wszystkich zaczepia podejmując próby zabawy. Najbardziej lubi zabawy wędką i wszelkiego rodzaju kuleczkami.
Zara nie wybrzydza przy jedzeniu, zje karmę mokrą i suchą. Prawidłowo korzysta z kuwety, chociaż w trakcie sprzątania zdarza jej się rozsypać trochę żwirku dookoła.
Zara jest dobrą kandydatką na dokocenie, ale raczej do domu z młodym kotem, który, tak jak i ona, lubi harce i gonitwy.
Zara ma przewlekły katar, który jednak w żaden sposób nie ogranicza jej aktywności. Ale od opiekuna wymaga codziennych inhalacji, którym Zara poddaje się bez problemów.
Jak dodaje nasza fotograf : Zara to czekoladowa, malutka i przymilna kotka, zupełnie nie boi się obcych. Uwielbia monitorować z balkonu ogród. Chętnie bawi się wędką, choć nie należy do “śmigaczy” i ceni sobie odpoczynek.
Szukamy dla Zary kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: czerwiec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak