Klub Jedynek

Szukasz dobrej reklamy dla swojej firmy?

Różne pomysł pojawiają się w różnych sytuacjach. Ten jest efektem wczesnego przebudzenia w związku z pokwestowym przeziębieniem :)

Zalążkiem jest świetlana myśl jednej z naszych wolontariuszek, dzięki której Biuro Podróży Butik Travel jako pierwsze przelało na konto kotów krakowskich 1% kwoty wpłaconej na jedną z ich imprez.

Pani, która zgłosiła się do firmy, wypowiedziawszy magiczne słowa “koty Kraków”, spowodowała, że ponad 60 zł zasiliło konto kociakowe :)

Zarażona pomysłem dołączyła znana wszystkim agencja ubezpieczeniowa A&KA, gdzie na takie samo hasło również 1% dla organizacji pozarządowej z wpłaconej składki zostanie przekazany i tak o to powstały podwaliny Klubu Jedynek.

Co to daje?

Firma będzie specjalnie oznakowana i promowana są poprzez bannery, aby Wam było łatwo znaleźć gdzie, co, kupić aby w ramach wydanej kwoty wesprzeć naszych podopiecznych. Widząc odpowiedni znaczek na drzwiach, szybie, na stronie internetowej itp będzie wiadomo, że tutaj nasi byli i są mile widziani :)

I co Wy na to?

Dla naszych podopiecznych dzięki temu “Numerem 1” staną się i firmy, które podejmą współpracę i Wy wszyscy, którzy będziecie tam robić zakupy, zamawiać usługi.

Bądź JEDYNKĄ! I zapewnij firmie dobrą reklamę poprzez szczytny cel :)

Bądź Jedynką!

Dołącz do Klubu Jedynek, czyli do tych co przekazują 1%, 1 zł, 1 gr, od, na przykład:

  • usług/towarów sprzedanych na hasło
  • każdej sprzedanej usługi/towaru
  • miesięcznego zysku

czy jak tam akurat się umówimy :)

Jak zostać Jedynką?

Prosta sprawa!

  1. Zgłoś się do nas telefonicznie lub mail’owo
  2. Uzgodnij warunki
  3. Podpisujemy umowę
  4. Działamy!

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas! 

Agnieszka Kizlich
tel. 505 052 892
agnieszka.szwed@stawiamynalapy.pl

Katarzyna Gralak
tel. 510 022 118
katarzyna.gralak@stawiamynalapy.pl

Naszymi Jedynkami są: