Alexa (i Mini)

Alexa trafiła do fundacji z mamą Nutką i siostrą Mini, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Alexa to przeurocza kulka futerka, której akompaniuje ogromny, lisi ogon. Jest tak puchata (a do tego te kolory!), że czasem ciężko znaleźć w futerku wyraźny koci kształt.
Ali jest z pozoru nieśmiała i przestraszona koteczka, ale nie odpuści sobie spanka przy swoim człowieku, nawet jeśli znają się krótko. Kiedy oczko się już klei, układa się najbliżej jak tylko się da, a trzeba nadmienić, że w układaniu się w różnych sennych pozycjach jest mistrzynią. Dzięki regularnym drzemkom ma dużo pokładów energii, które wykorzystuje do psocenia. Całe szczęście ma kompankę w zbrodni – swoja siostrę Cini Minis i ciężar długich zabaw nie spada na opiekunkę. Siostry są tak szybkie, że kiedy ganiają się po mieszkaniu, ciężko nadążyć za nimi wzrokiem.
Alexa to urodzona akrobatka, nie tylko w snach. Podczas zabaw wykonuje niesamowite pokazy kaskaderskie: skoki, piruety, piruety podczas skoku, a nawet bieg po ścianie. Razem z siostra tworzą urocza i prześmieszna parę urwisków, którym nie można się oprzeć.
Zarówno Alexa jak i Mini straciły po koci katarze po jednym oczku ale nie przeszkadza im to codziennym funkcjonowaniu.
Szukamy dla Alexy i Mini wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie