Nutka

Nutka trafiła do fundacji z Aleksandrii, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.   
Nutka to istne cudo natury.. i to kociej natury! Jest kotka przepiękna, urocza, obdarzona niesamowitymi, głębokimi, czarnymi oczami. Do tego jest kochaniutka przytulanka, choć za otrzymywaniem przytulaskow nie przepada. Wchodząc na jej terytorium, musisz liczyć się z atakiem ocierania o nogi. Oczywiście, wypadałoby wtedy odwdzięczyć się głaskami, a głaski Nutka uwielbia. Nutka jest kotkiem naczłowiekowym. Potrafi nawet próbować ułożyć się na jednej nodze, a gdy ta jest zbyt mała, ułoży się przynajmniej połowa ciała. Czasem układa się też obok człowieka, aby ten mogl lepiej spełniać swoje obowiązki głaskawcze.
Nutuś kocha również tarmoszenie za futerko i masaże metoda ugniatania. Te na pewno odwzajemni jak tylko znajdzie jakieś leżące plecki.
Nuta uwielbia zabawy ze swoimi pociechami, ale też z człowiekiem. Na pewno pokochałaby towarzystwo kotki lub kotka, którzy również lubią aktywne spędzanie czasu wokół kanapy.
Uwaga: Nutka źle znosi jazdę samochodem, wiec proszę wziąć to pod uwagę w razie gdyby opiekunowie chcieli przemieszczać się często z kotami.

 

 

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak