Miecio (i Nixie)

Miecio i jego siostra Nixie trafiły do fundacji z garażu w Łyszkowicach, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Miecio  to kotek bardzo rezolutny i kontaktowy. Nie odstępuje człowieka na krok, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi w jedzenie – jest dużym łakomczuchem i najchętniej nie wychodziłby z (najczęściej czyjegoś) talerza. Jest też bardzo wygadany i potrafi dosadnie dać do zrozumienia, jeżeli coś mu się podoba (lub wręcz przeciwnie). Jeżeli chodzi o zabawy, to jak każdy kot uwielbia wędki, a także zapasy z kolegami – nie boi się zaczepiać nawet dwa razy większego rezydenta. Dużo czasu spędza z siostrą, dbając wzajemnie o swoje futerka lub załatwiając inne kocie biznesy. Ludzi też lubi i wyraźnie potrzebuje – utrzymuje lekki dystans wobec nowych dla niego osób, ale wobec „swoich” jest sporym miziakiem.
 Oboje nie wybrzydzają przy jedzeniu i ładnie ogarniają kuwetę.
Szukamy dla Miecia i Nixie wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak