Nixie (i Miecio)

Nixie i jej brat Miecio trafili do fundacji z garażu w Łyszkowicach, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Nixie po prostu uwielbia ludzi. Serio – każdy, kto wejdzie do mieszkania, zostanie przez nią przywitany i obwąchany. W następnej kolejności jest pokazanie brzuszka (idealnie białego zresztą). Na co dzień nie odstępuje człowieka na krok. Gdy ma ochotę na wspólną zabawę lub mizianie, delikatnie o nią prosi – nauczyła się na przykład lekkiego “pacania” w ramię, by zwrócić na siebie uwagę. Tak samo uwielbia inne koty – regularnie urządza gonitwy z bratem lub resztą rezydentów, lub wylegiwuje się z nimi w łóżku. Jest wyśmienitym łowcą wszelkich wędek i myszek – można oczekiwać, że przyniesie ze sobą akurat tę zabawkę, na którą ma ochotę, i złoży ją w ofierze pod naszymi stopami. Jest bardzo kreatywna – w zasadzie każda rzecz może być zabawką – zakrętki od butelek, zawleczki od puszek, blistry tabletek – do wyboru do koloru. Potrafi też aportować (no, kiedy ona ma na to ochotę). Nie gardzi kocimiętką. Jest też znana z głośnego mruczenia, które uruchamia sekundę po okazaniu czułości (czasami nawet spojrzenie wystarczy) – myślę, że może to być jakiś rekord. Nie można przy tym zapomnieć o jej eleganckim, biało-burym futerku – jest na co patrzeć. Jest to po prostu mądra, urocza kicia, bardzo zżyta ze swoim bratem Mieciem. Oboje z Mieciem nie wybrzydzają przy jedzeniu i ładnie ogarniają kuwetę.
Szukamy dla Miecia i Nixie wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je najlepszą opieką

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Sczepienie: tak

Kastracja: tak