Miecio (i Nixie)

Miecio i jego siostra Nixie trafiły do fundacji z garażu w Łyszkowicach, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Miecio to kotek bardzo rezolutny i kontaktowy. Lubi gadać po kociemu z opiekunem, opowiadając o swoich kocich biznesach. Często prosi o wzięcie na ręce, by eksplorować z tej wysokości miejsca dla niego niezbyt dostępne. Uwielbia wysokie miejsca – wszelkie półeczki czy szafki są jego. Często wręcz prosi, by go podsadzić trochę wyżej. Świetne aportuje – ma swoje ulubione piłeczki, które często przynosi i prosi o zabawę (koniecznie muszą grzechotać!). Lubi inne koty i chętnie zaczepia je do zabawy, która często przybiera formę zapasów (nawet, kiedy był od swoich kolegów parę razy mniejszy). Może się wydawać mniejszym miziakiem od swojej siostry, jednak również zabiega o ludzką miłość, odwdzięczając się mruczeniem. Ciężko również obok niego przejść – kręci ósemki między nogami, skutecznie wymuszając zwrócenie na siebie uwagi. Warto zwrócić uwagę na jego futerko – plamy na pierwszy rzut oka wydają się niemal czarne, jednak po dłuższym przyjrzeniu okazuje się, że mają piękny marmurkowy wzór. Jeżeli akurat się nie bawi, to prawdopodobnie wysypia się w jakimś słonecznym miejscu, lub oczekuje na otworzenie się lodówki. Jest bardzo zżyty z siostrą Nixie – często można znaleźć ich wtulonych w siebie. Oboje z Nixie nie wybrzydzają przy jedzeniu i ładnie korzystają z kuwety
Szukamy dla Miecia i Nixie wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je najlepszą opieką

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak