Śnieżek

Śnieżek wraz z trzema braćmi, przyjechał do fundacji z Dobczyc, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Śnieżek to kotek energiczny, chętnie się bawiący z kotami oraz ze stopami człowieka. Czasem traktuje moją nogę jako drapak. Jest przyjacielsko nastawiony do innych kotów, ciekawsko i z rezerwą do psów, a jak się pojawia nowy człowiek, to chwilę jest nieśmiałkiem. Uwielbia pieszczoty oraz spać na  wyciągniętych nogach człowieka. Jest gadułą i z tego co zrozumiałam z jego wypowiedzi, to głównie domaga się jedzenia.
Śnieżek potrzebuje drugiego kota do towarzystwa, inaczej będzie smutny i dobitnie to zwokalizuje. Dobrze dogadują się z Noskiem, są dopasowani charakterami.
Szukamy dla Śnieżka niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Adopcja w dwupaku z którymś z braci lub do innego kota.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: październik 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie