Lucjan i Maurycy

Maurycy i Lucjan i ich rodzeństwo trafili do fundacji z Mnikowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję
 
Maurycy i Lucjan – nierozłączni czarni bracia o wyszukanych manierach.
 
Maurycy jest piękny i dostojny, spokojny, cichy gentelman. Elegancki z aparycji i dystyngowany z zachowania, a równocześnie radosny kociak, pełen energii, chęci do zabawy i polowania na wszystko, co grzechocze lub szeleści. Niestrudzony biegacz i wspinacz, zdobywca szczytów najwyższych mebli, baczny obserwator życia na nizinach, pieszczoch, mruczacz, koneser pełnej miseczki i smaczków, wielbiciel niekończących się drzemek na kolanach w towarzystwie brata Lucjana, bez którego żyć nie może.
 
Lucjan to kot idealny. Czysta słodycz w czarnym futerku. Zawsze gotów do tulenia i wygrzewania kolan, cudowny mruczacz, strażnik fotela i miejscówki na szafie, wielbiciel wanny i umywalki, zwłaszcza jeśli coś tam ciurka, kąpielowy kompan, kontroler zawartości ludzkiego talerza i miłośnik własnej, pełnej miseczki, wnikliwy obserwator życia zaokiennego. Cierpliwie znosi brak uwagi, ale stęskniony rzuca wymownie rozżalone spojrzenie i nawołuje do natychmiastowej poprawy. Niezwykle otwarty i towarzyski w stosunku do ludzi, lubi inne koty i psy, uwielbia swego brata Maurycego, z którym tuli się podczas drzemek, urządza biegi przełajowe i polowania na liście, papierki i rzucane na podłogę smaczki.
 
 
 

 

 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: