Tajga

Tajga trafiła do fundacji po wypadku, w wyniku którego niestety koteczka musi nosić pampersa. Tajga mieszka w domu tymmczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Tajga jest bardzo przyjazną koteczką. Na początku znajomości trzyma dystans i potrzebuje trochę czasu żeby poznać człowieka.
 
Jak już się dowie, że człowiek daje smaczki i można go wykorzystać do miziania, wskakuje na sofę i domaga się głaskania. Jest przytulaśnym kotkiem 😻
 
W pracy przy komputerze też ma doświadczenie i jest super towarzyszką przy pracy zdalnej. Lubi wygrzewać się na swoim leżaku na kaloryferze. Jak już się wyśpi, chętnie bawi się wędką/patykiem z piórkami.
Z byłym kotem rezydentem przebywała w izolacji ze względu na to, że się nie polubili. Nie wiemy jak będzie reagować na inne koty.
 
Ze względu na jej stan zdrowotny chodzi w pampersach, które trzeba jej zmieniać. Jest dzielna i daje sobie je raczej bez problemu zakładać 😉
 
Smaczki z kurczaka są jej ulubionymi, za mokrą karmą nie przepada, a suchą bardzo lubi.
Tajga jest dobrze wychowaną kotką – nie kopie w kwiatkach, a drapie tylko drapaki. 😉 jest czarno białą kulką szczęścia 😻
 
Szukamy dla Tajgi niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha ją tak, jak na to zasługuje i otoczy najlepszą opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

data urodzenia: 2018

Category: