Bellatrix

Bellatrix i jej brat Snape trafili do fundacji z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Bellatrix (Bella) to typowy kot-klej. Im więcej głaskasz tym bardziej niewygłaskana. Goście- ten kot uwielbia gdy zjawią się znajomi człowieka, im więcej tym lepiej bo można być głaskanym przez wiele rąk, o i przytulanie, branie na ręce – istny raj Belli. Oczywiście, gdy przychodzą goście trzeba być w centrum uwagi, więc rozrywka zapewniona, robienie głupich i zabawnych rzeczy, by wszyscy patrzyli na tą kocią damę, to pewne. Trzeba jednak uważać, bo zagadani goście mogą stracić zawartość swojego talerza lub kubka i to nie tylko przez kradzież, bo co lepiej skupia uwagę na kocie, niż to gdy z impetem zawita na stole pełnym przekąsek.
 
Siedzenie przy komputerze bez Belli to niemożliwe, ręką trzymająca myszkę to przecież taka wygodna poduszka, ignorowanie nic nie da, zaczną się przytulasy, mizianie ogonem po twarzy człowieka i całuski (Bella to bardzo całusy kotek, a i czasem człowieka umyje). Miauczenie? Oczywiście, że tylko gdy już naprawdę nie ma jak człowiekowi uświadomić, że nie głaskał od 5 minut.
 
Bella to ogólnie kot dla którego w życiu może nie istnieć nawet jedzenie, tylko głaskanie i ludzkie czułości – bez tego Bella nie wytrzyma.
 
Oba koty korzystają bezproblemowo z zamkniętej kuwety.
 
Bellatrix szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, najchętniej w dwupaku z Snapem, który w odpowiednim wieku zadba i kastrację.
 
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: