Anger

Anger z rodzeństwem trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, Anger mieszka w jednym domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Anger mieszka ze swoim bratem Lucyferem, jest jednak od niego większy i zdecydowanie bardziej nieśmiały, co nie znaczy, że nie jest w ciągłym ruchu. Jest bardzo zżyty ze swoim bratem, uwielbia się z nim gonić i spędzać wspólnie czas. Kotek lubi również ganiać za myszką oraz bawić się piłeczkami. Koty grzecznie korzystają z kuwety, zjedzą dosłownie wszystko.
Anger potrzebuje domu, w którym będzie mu poświęcona uwaga, a osoba, która zdecyduje się go przygarnąć okaże mu dużo miłości.
Koty grzecznie korzystają z kuwety, zjedzą dosłownie wszystko.
 
Szukamy dla Angera bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR0eqWEUH7u7w9ROPSpSwJrIihLwLgjtC17R_Vm8a_oStB0fhW4Un0__f48…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizyte lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: