Kaktus

Kaktus trafił od fundacji z Zielonek , obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. Kaktus jest straszną gaduła i bardzo dużo miauczy, szczególnie o 4 rano 😜😜 Jest też ogromnym żarłokiem, zje wszystko i zawsze i wszędzie. Korzysta z drapaka, pięknie załatwia się do kuwety. W lecznicy powiedzieli, że nie dogaduje się z innymi kotami i powinien być jedynakiem. Uwielbia wyglądać przez okno i biegać za piłką. Nie jest typem kota przylepki, bardziej taki samotnik, ale jak ma ochotę na głaskane to przyjdzie i siądzie obok i nawet się przytuli. Jak dodaje nasza fotograf: Nie boi się obcych i jest kontaktowy, więc w pół godziny ogarnęliśmy zdjęcia 🙂
 
Szukamy dla Kaktusa bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę i w którym będzie kocim jedynakiem.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR1laR_fPcUX4cgEeNp3clcMTIrVJWx6OgkBDoBSfJWEcGpJdkHLc_GaU_k….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl #stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2016

Category: