Kaktus

Kaktus trafił od fundacji z Zielonek , obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Kaktus jest straszną gaduła i bardzo dużo miauczy, szczególnie o 4 rano 😜😜 
Jest też ogromnym żarłokiem, zje wszystko i zawsze i wszędzie. Korzysta z drapaka, pięknie załatwia się do kuwety. W lecznicy powiedzieli, że nie dogaduje się z innymi kotami i w towarzystwie innych kotów znaczy ściany.
Uwielbia wyglądać przez okno i biegać za piłką. Nie jest typem kota przylepki, bardziej taki samotnik, ale jak ma ochotę na głaskane to przyjdzie i siądzie obok i nawet się przytuli.
 
Szukamy dla Kaktusa bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę i w którym będzie kocim jedynakiem.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2016

Category: