Neit (i Nut)

Neit i Nut trafiły do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję
Neit i Nut to drobne, czarne koteczki, które w domu tymczasowym szybko uczą się życia domowego.
Neit zwana w domu Średnią robi się kotem do towarzystwa, wszędzie chodzi siada i obserwuje lub pomaga, po kociemu oczywiście. Jest bardzo gadatliwa, to super kot.
Nut zwana w domu Mała to typowa Panna niedotykalska robi powolne postępy w kontaktach z człowiekiem, na wyciagnięcie ręki reaguje dalej odskokiem i poznaje wszystko z bezpiecznego miejsca za siostrą. Nut jest inteligentniejsza od siostry, straszny z niej kombinator: sama wynajduje sobie zabawki, super bawi się piłeczką sama ją toczy, podrzuca, chowa i niekiedy przynosi do nóg, bawi się dokładnie wszystkim. Ma gigantyczna kolekcja schowanych myszy, pierwsza odkryła jak wejść na blat kuchenny , otwiera sama szklana maselniczkę i siedzi w zlewie 🙂 ALE NIE DOTYKAJ MNIE jestem koło Ciebie , pomagam i to narazie tyle.
Jak pisze ich opiekunka są to rzadkie koty przegubowe, dusza pantery w ciele kota, maja wydłużone pyski i strasznie długie ogony i tułowia. To nie jest gabaryt normalnego kota który jest kompaktowy. Te moje to takie kocie jamniki:)
 
Szukamy dla Neit i Nut niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepsza opieką, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.

 

 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: