Neit (i Nut)

Nut i Neit trafiły do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję
Dwie czarne piękności, z wyglądu identyczne a z charakteru zupełnie różne. Neit – nieco większa, z wielkimi hipnotyzującym pomarańczowymi ślepiami jest bardzo towarzyska i gadatliwa. Można z nią prowadzić zaawansowane rozmowy na wszelkie tematy. Na pewno wysłucha i po swojemu odpowie. Uwielbia pomagać, podążać za człowiekiem i obserwować wszystko co się dzieje. Potrafi znieruchomieć niczym żywa statuetka. Jest bardziej leniwa od siostry, lubi wylegiwać się w każdym możliwym miejscu jak i w każdej możliwej pozycji 😂. Lubi głaskanie oraz nie ma nic przeciwko noszeniu na rękach i przytulaniu. ❤ Nut – mniejsza, z żółtymi oczami. W przeciwieństwie do siostry jest kocim introwertykiem, jeszcze nie do końca przekonała się do ludzkiego dotyku możesz pogłaskać ale na jej zasadach (Panna Niedotykalska) Jest inteligentniejsza i aktywniejsza od siostry, potrafi otworzyć każde drzwi o ile nie są dobrze zamknięte, a nawet chodzić na dwóch łapach (w czasie dobrej zabawy) – niczym kocia akrobatka! Uwielbia wszelką zabawę, najlepiej tym co nie jest zabawką. Obie kotki mają silny instynkt łowcy, właściciel może być pewny, że żadne owady nie przetrwają konfrontacji 😁. Są bezproblemowe, niezależne, w nocy wyjątkowo ciche, a z kuwet korzystają bezbłędnie.
Szukamy dla Nut i Neit niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepsza opieką.
 
 
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR02BJzwYF3pfH8Fw0MkN7X3_BnRIAMcu21GpNjlyMWPEbUpPQ9NEdCucXw..), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: