Johny

Johny trafił do nas z działek wraz z mamą z czwórką rodzeństwa. Kociaki dość długo chorowały, głównie z powodu bardzo bogatego “życia wewnętrznego”, zwłaszcza Johny był w kiepskim stanie, ale po długim odrobaczaniu są już jednak całkowicie zdrowe.
 
Johny jest przekochanym, choć dość nieśmiałym kociakiem. Z powodu choroby długo nie miał siły się bawić, lecz gdy wreszcie udało się go wyleczyć odzyskał energię i chęć do zabawy, pasującego do jego wieku. Bardzo chętnie bawi się wszelkimi piłeczkami, szczególnie takimi w specjalnym torze – potrafi naprawdę długo siedzieć, przepychać piłeczkę łapkami i obserwować jak się toczy 🙂
 
Johny koniecznie musi mieć w domu kocie towarzystwo. Dlatego szukamy dla niego domu albo w dwupaku z siostrą Theą, albo takiego, w którym jest już kot – najlepiej opiekuńczy, bo Johny lubi się bawić z innymi kotami, ale przede wszystkim potrzebuje się do nich przytulać, w domu tymczasowym wciąż próbuje przychodzić do rezydentów, żeby umyli mu uszy, a potem pozwolili się do siebie przytulić i pójść razem spać. Kocurek bardzo lubi też towarzystwo człowieka, choć nie jest w żaden sposób nachalny w okazywaniu swoich uczuć. Nie lubi siedzieć na kolanach, chętnie jednak przyjdzie do łóżka, położy się obok i pozwoli się głaskać, delikatnie przy tym mrucząc.
Johny bezbłędnie korzysta z kuwetki, przy miseczce czasem trochę wybrzydza, ale ma swoje ulubione karmy, które zjada chętnie, przepada wręcz za surowym mięsem.
 
Szukamy dla Johny’ego bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostanie otoczony miłością i opieką. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.

.

 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: