Purina

Purina trafiła do fundacji z Lwowa, jeszcze podczas pobytu na Ukrainie u koteczki rozwinął się FIP, który szczęśliwie udało się już wyleczyć. Obecnie Purina mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Purina to piękna i delikatna imigrantka. Początkowo nieufna wobec ludzi, jednak raz pogłaskana od razu wskakuje na kolana i głośno mrucząc układa się do snu. Jest przytulanką, zachęcona przychodzi, przewraca się na plecy i w takiej pozycji odpoczywa lub bawi się z człowiekiem. Noszona na rękach przytula się i nadstawia główkę do całowania. Ma przemiłe futerko.
Płoszy się nagłymi dźwiękami i niespodziewanym dotykiem. Nieufna wobec kotki rezydentki. Przygląda się kotce i wącha ją z zaciekawieniem, jednak nie życzy sobie kociej bliskości (syczy gdy rezydentka inicjuje kontakt).
Bawi się sznurkiem, piłką i kocimi zabawkami. Szaleje za kocimiętką 😉
Do jedzenia trzeba ją zachęcić chwilą kociej czułości, wtedy zjada mokrą karmę ze smakiem. W samotności traci apetyt, siedzi smutna w kącie 🥹
Szukamy dla Puriny bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: