Tibo

Tibo trafił do fundacji z Pustyni Błędowskiej, obecnie przebywa w fundacyjnej kociarni, gdzie czeka na adopcję.
Tibo jest przemiłym, bardzo zaciekawionym człowiekiem kotem, z otwartością i serdecznością (na serio!) podchodzi do innych kotów. Lubi się miziać i czochrać (czyli mocniej miziać), bardzo ładnie przy tym mrucząc. Lubi też jak się go zaczepia łapką i próbuje wtedy złapać ludzką rękę, oraz jak się go tarmosi po brzuszku i też wtedy próbuje łapać rączkę (ale zawsze bardzo delikatnie! figlarnie tak!)
Tibo lubi jak człowiek pomacha dla niego wędkę, chętnie wtedy weźmie udział w zabawie.
Poza tym jest piękny, elegancki i porusza się z gracją. Tibo zjada wszystko bez grymaszenia, grzecznie korzysta z kuwetki.
Szukamy dla Tibo bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: marzec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: