Plemień

Plemień i jego bracia Puszkin i Pierdółek trafili do fundacji z Morska po stracie mamy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Pielmień wszystkich ludzi – zarówno znanych sobie, jak i zupełnie nowych – wita szaleństwami i zagadywaniem. Opowie nam o wszystkim – co mu się śniło i jakiego wielkiego gołębia widział za oknem. Poskarży się, że myszka się sama zepsuła, i że ktoś przesunął krzesło i nie da się wskoczyć na lodówkę. No i oczywiściem, że strasznie za nami tęsknił.
 
Kocha wszystko co się turla, piszczy albo szeleści. Chętnie bawi się i sam, i z braćmi, ale najfajniejsza zabawa jest wtedy, kiedy w okolicy jest człowiek – Pielmień natychmiast się wtedy ożywia i pokazuje, co potrafi. Kiedy się zmęczy, to układa się na kolanach i, patrząc w oczy, cichutko pomiaukuje ze szczęścia. Domowego psa akceptuje bez problemu. Bezbłędnie trafia do kuwety. Trzeba tylko pilnować, co bierze do pysia, bo jest małym żarłokiem – nie odstraszają go nawet trujące i zwykle nielubiane przez koty surowy czosnek czy cebula.
 
Szukamy dla Bronia niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: