Puszkin

Puszkin i jego bracia Plemień i Pierdółek trafili do fundacji z Morska po stracie mamy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Puszkin jest we wszystkim pierwszy i zawsze “naj”. Eksplorator najwyższych półek i najgłębszych dziur. Jako pierwszy opróżnia swoją miskę i sprawdza funkcjonalność nowych pudełek. Tylko w zabawie męczy się jako ostatni, ale kiedy w końcu, wyczerpany, postanowi ułożyć się na kolanach, to mruczy najgłośniej i przytula się całym sobą – od wąsów aż po czubek ogona. Dba też o porządek w domu – wytropi każdą porzuconą skarpetkę i każdy nieumyty talerz. Z psem dogaduje się bez problemów (a przynajmniej na tyle długo, na ile pies jest skłonny znosić skakanie mu po głowie). W towarzystwie innych kotów czuje się świetnie, ale przejawia też tendencje do dominacji – raczej nie powinien więc iść do domu z kotem bardzo lękliwym. Wróżymy mu karierę sportowca albo prezesa międzygatunkowej firmy. Bezbłędnie trafia do kuwety.
 
Szukamy dla Puszkina niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: