Lewiatan

Lewiatan z bratem Belialem trafili do fundacji z krakowskiej piwnicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcję.
 
Belial i Lewiatan przeszli długą drogę od momentu, kiedy się u nas pojawili – od nieśmiałych dzikusów do względnie ułożonych nastolatków z ADHD 😅 nadal nie są przytulankami, ale kiedy się do kogoś przyzwyczają to pozwalają się pogłaskać, zdarza im się wskoczyć na kolana czy przytulić. Oba są bardzo aktywne i jeżeli nie są wybawione to mogą zacząć łobuzować.
Z tej dwójki Lewiatan był dużo bardziej nieśmiały i strachliwy. Wraz z opiekunką myślałyśmy, że jedyne zdjęcia uda się zrobić na rękach, ale z czasem Lewiatan przekonał się nawet do pozowania 😉
Oba kotki super dogadują się z rezydentką.
Kocurek niestety jest nosicielem wirusa kociej białaczki (Felv) – diagnoza potwierdzona badaniem PCR.
Może trafić do domu sam, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie
 
Szukamy dla Lewiatana niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy go najlepszą opieką. 
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA!
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną ( link : https://tinyurl.com/ankietaSnL )  wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: marzec 2021

Category: