Ciostek (i Szyszek)

Ciostek i Szyszek trafili do fundacji z Włosani, obecne mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję. Szyszek (szaro-biały) i Ciostek (rudo-biały), bracia, choć na pierwszy rzut oka bardzo podobni to po chwili już widać, że każdy ma swój charakter. Chłopcy uwielbiają zabawę i choć dopiero poznają co to “ludzkie” zabawki to każda nowo poznana rzecz sprawia im niesamowitą radość. Obaj bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem, codziennie witają się cichym pomrukiwaniem i nastawiają się do miziania. Bywa, że boją się nieznanych dźwięków ale kiedy już poznają nowy dom, nic nie przeszkodzi im w świetnej zabawie. Są bardzo czyści i korzystają z kuwety. Bez problemu dogadują się z dziećmi i innymi kotami. Szukamy dla Ciostka i Szyszka wspólnego bezpiecznego, kochającego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.

2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).

3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl #stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: sierpień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: