Lola

Lola (Kiciuś) trafiła do fundacji z Żytomierza, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Po przyjeździe do domu tymczasowego Lola zmieniła imię na Kiciuś z racji swojego niespotykanego uroku osobistego. Kotka ma około 3 lat, jest zdrowa, fiv/felv ujemne. Jest świetną kompanką codziennego życia. Towarzyszy we wszystkim od samego rana do nocy. Kiedy zostaje sama nie niszczy, nie miauczy tylko grzecznie śpi w swoim hamaczku. Kiciuś uwielbia głaskanie, spędzanie czasu na kolanach. W nocy śpi z człowiekiem. Jej ulubione zajęcia to zabawa, jedzenie i polowanie na wszelkie owady latające. Koteczka jest małym łakomczuchem, uwielbia mokrą karmę, smaczki, surowe mięso itp. więc nie ma problemu z doborem jedzenia dla niej. Jest kotem bardzo towarzyskim, interesuję się nowymi osobami, nie przejawia kompletnie żadnych zachowań agresywnych podczas głaskania/zabawy, dlatego nadaje się do domu z małymi dziećmi. Bardzo dobrze dogaduje się z psami, z kotami bywa różnie, czasem znajdują wspólny koci język a czasem dochodzi do spięć.
Ta kochana szylkretka szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.
Szukamy dla Loli bezpiecznego, kochającego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: marzec 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: