Leia

Leia to prawie roczna kotka, która dużo już w życiu przeszła. Znaleziona razem z bratem w lesie w zaklejonym pudełku, trafiła do fundacji gdzie zamieszkała w domu tymczasowym, niestety u obu kociaków potwierdzono nosicielstwo białaczki. U Luka rozwinął się też FIP i kocurek odszedł i Leia została sama, a mimo to nie straciła głupiutkich kocich zachowań za które kochamy kociaki.
Potrafi biegać po całym domu za światełkiem, galopować z myszą w paszczy z głośnym groźnym warkotem przypominającym Formułę 1 oraz usiąść człowiekowi na komórce po 1 budziku by 2 budzik nie odrywał właściciela od jakże ważnej czynności jaką jest poranne głaskanie.
Leia jest gadatliwym kotkiem o słabym miauknięciu. Szukającą kontaktu z ludźmi których już trochę pozna. Mimo pozytywnego wyniku na FeLV (białaczka) wydaje się nie zauważać choroby. I nie mieć żalu do ludzi o podawane leki.
 
Koteczka ma dobry apetyt i korzysta z kuwetki.
Może trafić do domu sama, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie.
 
Szukamy dla Lei bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
 

#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: wrzesień 2019

Category: