Kiki i Marian

Kiki i jego rodzeństwo (Marian, Koko i Zuzanna Krystyna ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kiki jest kotem przebojowym, najbardziej odważnym ze swojego rodzeństwa. Wszędzie go pełno, jest niesamowicie ciekawski. Często gada, czasami chyba sam do siebie.
 
Uwielbia kontakt z człowiekiem oraz innymi kotami. Nie jest typowym przytulasem, zawsze jest w biegu, bo ma za dużo kocich spraw do załatwienia. Jednak kiedy gdzieś w trakcie napatoczy się na człowieka, to włącza traktorek i daje się głaskać.
 
W domu tymczasowym mieszka z dwójką swojego prawdziwego rodzeństwa oraz dwójką przybranego – Malinką i Marianem.
 
Wszystkie koty traktuje równo, tylko w stosunku do Malinki jest bardziej opiekuńczy, bo jest ona od niego młodsza o kilka miesięcy.
 
Szukamy na Kikiego i Mariana wspólnego domu, ponieważ Marian bardzo pokochał Kikiego – z wzajemnością, chociaż Kiki nie zawsze to okazuje, bo nie jest aż tak wylewny w uczuciach.
 
Kiki szybko przystosowuje się do nowych warunków, jednak Marian potrzebuje dużo czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi. Dlatego nowy opiekun powinien pokochać chłopców tak samo i zaakceptować ich różnice.
 
Zarówno Kiki jak i Marian nie wybrzydzają przy miseczce, lubią wysokomięsne puszki. Wzorowo korzystają z kuwety i drapaków.
 
Szukamy dla Mariana i Kikiego bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostaną otoczeni miłością i opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: