Oreo

Oreo i jego rodzeństwo Pralinka i Knoppers zostali podrzuceni bez mamy do lecznicy weterynaryjnej, a z lecznicy trafili do fundacyjnego domu tymczasowego, gdzie czekają na adopcję.
Oreo jest tak słodki, że nie sposób mu się oprzeć. Cokolwiek robi, wzbudza ochy i achy. Najbardziej lubi się bawić i gonić z innymi kotkami, ale kocha też wędki, piłeczki, kartony – wszystko co można wykorzystać jako zabawki. Bardzo często przychodzi na mizianki przytulanki, uwielbia dostawać buziaki w główeczkę i brzuś. Śpi z ludźmi, a właściwie na ludziach, a przy tym głośno mruczy. Uwielbia też spać z innymi kotami i przytulać się do nich. Uwielbia też eksplorować wszystkie miejsca, szafki, półki, wysokie szafy i pudła. Czasem energia kończy mu się w nietypowych miejscach i tam zasypia, wygląda wtedy komicznie i słodko jednocześnie. Zjada wszystko chętnie, bezbłędnie kuwetkuje. Oreo nie może być jedynakiem – jego nadmiar energii wymaga drugiego żywiołowego kota, aby z nim się bawił, więc w grę wchodzi dokocenie lub adopcja z jakimś innym kotkiem, np. bratem Knoppersem.
Szukamy dla Oreo niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: