Gracja

Gracja trafiła do fundacji z mamą i rodzeństwem z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Gracja jest bardzo spokojną indywidualistką i jest największym śpiochem z całego rodzeństwa. Kiedy ma energię, bardzo chętnie bawi się z innymi kotami lub wędką i innymi zabawkami z człowiekiem. Lubi głaskanie, jednak tylko kiedy ma na nie ochotę. Nie ma problemu z byciem podnoszoną i przytulaną, jednak radzę nie naciągać jej granic 😉 Jako dziecko miała chore jelitka, przez co musiała zaliczyć wiele zastrzyków i wizyt u weterynarza, myślę że przez to jest teraz troszkę bardziej tchórzliwa 🙁
Gracja chętnie i z ogromnym smakiem zjada każde jedzonko, często zabawnie warcząc na koty, które podejdą za blisko 😃 Korzysta z kuwety bezbłędnie
Szukamy dla Gracji niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kotkę najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce