Amber

Amber trafiła do fundacji z mamą i rodzeństwem z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Amber to nieduża bura koteczka, uderzająco podobna do swojej mamy, jest też prawdziwą kocia akrobatką. W polowaniu na wszelkiego rodzaju końcówki wędek, myszki i inne zabawki na pewno nie ma sobie równych. Lubi się też bawić z innymi kotami.
Amber ma bardzo dużo energii którą polecam spożytkować, inaczej zostanie się ukaranym poprzez podgryzanie palców 😉 Po udanej zabawie Amber lubi położyć się przy lub na człowieku, nie pogardzi też porządną sesją głaskania. W nocy zawsze spała ze mną w łóżku. Ze smakiem zje każde jedzonko, z kuwety korzysta bezbłędnie.
Szukamy dla Amber niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie z Pucyferem, z którym mieszka w domu tymczasowym. Szukamy im domu, który otoczy kotki najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak