ur. 2015

Przebywa w domu tymczasowym  

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok
Obok Aslana trudno przejść obojętnie, taki z niego piękniś – futro w kolorze czarny metalik (nawet rzęsy i wibrysy czarne), żółto-zielone oczy i śnieżnobiałe zęby. Do tego ani grama tłuszczu, gracja i zwinność czarnej pantery.
Aslan jest pięknym i niezwykle inteligentnym kotem. Uwielbia towarzyszyć człowiekowi w codziennych czynnościach, ocierać się, siedzieć na kolanach, być mizianym i spać z człowiekiem. Nie jest to jednak typ leniwego kota-kanapowca. Aslan ma swoje zdanie na każdy temat (także odnośnie tego jak i kiedy być mizianym) i lubi chodzić swoimi drogami. Dlatego też znajomość kociej mowy ciała w jego przypadku jest bardzo wskazana – w trakcie zabawy lub głaskania pierwsze oznaki kociej irytacji stanowią z reguły pierwsze i ostatnie ostrzeżenie ;) Aslan ma też bardzo silnie rozwinięty instynkt łowiecki, dlatego powinien mieć zapewnioną dużą porcję zabawy i powierzchnie do drapania. Uwielbia wszelkie zabawki – zwłaszcza wędki, na punkcie których ma świra.
Ze względu na dominujący charakter, Aslan nie zawsze dogaduje się z innymi dominującymi kotami. Najlepiej będzie się czuł, jeżeli zostanie kocim jedynakiem albo gdy będzie miał do towarzystwa inne, bardziej uległe koty.
Aslan ma duży apetyt i z reguły nie jest wybredny, ale ze względu na alergie nie powinien jeść produktów zawierających zboża i kurczaka.
Szukamy dla ASlana bezpiecznego, niewychodzącego domu, który otoczy go opieką i miłością.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji #kotszukadomu
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!
wirtualnyopiekunadoptujkontaktadopcja