Zuzanna Krystyna (i Koko)

Zuzanna Krystyna i jej rodzeństwo (Marian, Koko i Kiki ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Zuzanna Krystyna w domu tymczasowym mieszka z dwójką swojego prawdziwego rodzeństwa oraz dwójką przybranego, wszyscy czekają na adopcję. Krysia do nowego domu stałego trafi razem ze swoim bratem Koko.
Krysia ma bardzo szlatechną kocią urodę. Jest bardzo grzeczną kotką, często dopomina się o głaskanie, ale nie przepada za byciem noszoną na rękach. Jest bardzo czujna, i gdy tylko zobaczy, że człowiek leży w łóżku, od razu przybiega i kładzie się obok. W tym niecnym procederze często towarzyszy jej Koko. Później kociaki przesypiają większość nocy i wstają skoro świt. Gdy tylko Krysia jest głaskana, szybko, ale dosyć nieśmiało, włącza mruczenie.
Jeśli chodzi o zabawy, to najbardziej lubi się gonić z innymi kotami albo bawić się jakimiś świstkami papieru, folią lub innymi zdobyczami. Bardzo lubi też zabawy wędką. Po zabawie lubi być nagrodzona kilkoma kocimi chrupkami, które bardzo ładnie je z ręki.
 
Krystynka i Koko są ze sobą związani, dlatego też czekają razem na nowy dom. Są to małe słoneczka pełne wdzięczności i miłości do człowieka. Nie są łobuzami, ale jak to koty czasami lubią coś strącić albo wejść tam gdzie nie powinny. Nie sposób ich jednak nie kochać.
 
Zazwyczaj nie wybrzydzają przy miseczce, wzorowo korzystają z kuwety.
 
Szukamy dla Zuzanny i Koko bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostaną otoczeni miłością i opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: