Wendy (i Chris)

Wendy trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszka z domu tymczasowym z przybranym bratem Chrisem, oboje czekają na adopcję. Wendy nie jest typem miziaka, jednak bardzo lubi zabawę z człowiekiem. Dużo łatwiej jej przekonać się do ludzi, kiedy w pobliżu jest inny, otwarty na ludzi kot.
 
Czasami sama domaga się miziania, chętnie korzysta również z oferowanych jej smaczków
Jak dodaje nasz fotograf : Koty są nieśmiałe jeśli chodzi o obcych. Wendy potrzebuje dużo czasu żeby się oswoić. Dała sobie przez chwilę zrobić kilka zdjęć a potem znalazła kryjówkę. Domowników się tak nie boi, choć nie jest jeszcze z nimi na etapie przychodzenia po głaskanie. Za to bardzo chętnie się z nimi bawi. Chris jest podobnie nieśmiały ale dużo szybciej się przełamuje. Przyszedł mnie obwąchać, smakowały mu smaczki i po chwili wahania zaczął się ze mną bawić. Dla domowników Chris jest mega przylepą. Oboje mają potencjał być czyimiś świetnymi przyjaciółmi, ale trzeba im dać czas na adaptację.
 
Wendy i Chris są do siebie mocno przywiązani, lubią się bawić wszystkim a najbardziej dzwoniącymi piłeczkami i wędką, są aktywne ale lubią się też wylegiwać.
 
 
 
 

 

 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: 2019

Category: