Wendy (i Chris)

Wendy trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszka z domu tymczasowym z przybranym bratem Chrisem, oboje czekają na adopcję. Wendy nie jest typem miziaka, jednak bardzo lubi zabawę z człowiekiem. Dużo łatwiej jej przekonać się do ludzi, kiedy w pobliżu jest inny, otwarty na ludzi kot.
 
Czasami sama domaga się miziania, chętnie korzysta również z oferowanych jej smaczków
Jak dodaje nasz fotograf : Koty są nieśmiałe jeśli chodzi o obcych. Wendy potrzebuje dużo czasu żeby się oswoić. Dała sobie przez chwilę zrobić kilka zdjęć a potem znalazła kryjówkę. Domowników się tak nie boi, choć nie jest jeszcze z nimi na etapie przychodzenia po głaskanie. Za to bardzo chętnie się z nimi bawi. Chris jest podobnie nieśmiały ale dużo szybciej się przełamuje. Przyszedł mnie obwąchać, smakowały mu smaczki i po chwili wahania zaczął się ze mną bawić. Dla domowników Chris jest mega przylepą. Oboje mają potencjał być czyimiś świetnymi przyjaciółmi, ale trzeba im dać czas na adaptację.
 
Wendy i Chris są do siebie mocno przywiązani, lubią się bawić wszystkim a najbardziej dzwoniącymi piłeczkami i wędką, są aktywne ale lubią się też wylegiwać.
 
Szukamy dla Wendy niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha ją tak, jak na to zasługuje, Szukamy koteczce dom wspólnego z Chrisem.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: 2019

Category: