Watson ( i Leo)

Watson i jego brat Leo trafili do fundacji z Woli Batorskiej, obecnie kocurki mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Watson do domu tymczasowego trafił jako ten bardziej płochliwy z dwójki rodzeństwa. O ile stosunkowo szybko zaczął czuć się swobodnie przy człowieku, tak z dotykiem i głaskaniem oswajał się miesiącami. Praca i cierpliwość zdecydowanie się opłaciły, bo kociak okazał się niesamowitym przytulasem. Jasno wyznacza granice i trzeba nauczyć się czytać jego sygnały, ale kiedy da się mu przestrzeń sam wychodzi z inicjatywą.
 
Watson jest nauczony czystości i chętnie jedzący puszki, jego ulubionym zajęciem jest obserwacja – czy to z najwyższego punktu jaki znajdzie w mieszkaniu, czy to przechodniów z parapetu. Jego spokojna natura nie przyćmiewa natomiast energii młodego kotka jakim dalej jest, co widać szczególnie kiedy bawi się z bratem.
 
Szukamy dla Watsona i Leo wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy kocurki najlepszą opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
 

Data urodzenia: maj 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: