Wariatuncia

Wariatuncia i jej rodzeństwo : Przytulas i Grubulinka trafili do fundacji z Wołowic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcję.
 
Wariatuncia to Wariatuncia… cóż innego można by o niej powiedzieć :) Jest bardzo mądra, zgrabna, zwinna, energii ma co niemiara choć zabiega też bardzo o czułość i uwagę, a przy tym wszystkim ma w sobie tyle uroku, że można cały dzień siedzieć i podziwiać jej zgrabne i delikatne ruchy. Została przygarnięta do domku tymczasowego jako ostatnia z trójki rodzeństwa i choć z początku wydawała się dość nieśmiała szybko przełamała opory i z radością dołączyła do grona odważnych i ufnych kociaków. Bardzo żywo eksploruje nowe przestrzenie i ciekawi ją otaczający świat. Brana na ręce brzuszkiem do góry ma bardzo uroczy zwyczaj dotykania swoją mięciutką łapką twarzy osoby która ją trzyma. Oczywiście pazurki trzyma przy tym głęboko schowane. Kuwetka zarówno otwarte jak i zamknięta nie jest jej obca, a nawet potrafi okazać się dobrą zabawką (“Drzwiczki się tak fajnie majtają mrauuu…” Powiedziała pewnego razu Wariatuncia). Koteczka będzie piękną Panią i Ozdobą każdego kochającego kotki domu.
 
Szukamy dla Grubulinki niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha ją tak, jak na to zasługuje oraz wykastruje w odpowiednim wieku. Chętnie do adopcji z którymś z rodzeństwa w dwupaku lub do innego kota.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: sierpień 2021

Category: