Viktor

Viktor trafił do fundacji z Głogoczowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Viktor to przymilny starszawy kocur. Dość szybko się przyzwyczaja do człowieka, lubi siedzieć/leżeć obok – zdecydowanie chętniej obok niż na człowieku; mruczy, ugniata kołdrę, daje się głaskać (ale nie po brzuszku).
 
Za dnia Viktor głównie udaje chleb wyrastający na krzesłach, parapetach, podłodze – jest stateczny, choć od czasu do czasu jak mu pomerdasz jutowym sznurkiem to spróbuje go złapać na stojąco.
 
Najpierw przebywał w domu tymczasowym jako jedyny kot, obecnie mieszka z młodymi kocurkami i również nie ma problemów (choć specjalnej miłości między nimi też nie), acz zapewne najbardziej sprawdzi się jako samotnik, towarzysz ludzkiego samotnika. Przed gośćmi nie ucieka, ale też raczej nie ma w nim ciekawości by się z nimi witać czy obwąchiwać. Z kuwety i drapaka korzysta elegancko. Ma w nosie odkurzacz, o ile “lufa” włączonego odkurzacza jest dalej niż 20 cm od jego futra.
 
Viktor szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go najlepszą opieką.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2015

Category: