Tytus

FELV – pozytywny
 
Tytus trafił do fundacji z Puław, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Tytus mieszkał na działkach ale bardzo dobrze czuje się w mieszkaniu w domu tymczasowym. Jest miłym i odważnym kotkiem, nie boi się gości ani podróży w transporterku. Uwielbia zabawę laserkiem, chętnie potem odpoczywa np. leżąc na kolanach. Lubi głaskanie, czasem nawet wystawia brzuszek do miziania ale niezbyt dogaduje się z kotami rezydentami. Zawsze trafia do kuwety.
Z torbą na głowie, pod łóżkiem czy w trakcie walki ze sznurkiem – Tytus zawsze prezentuje się świetnie 🙂 Uroku dodaje mu czarna plamka na pyszczku, jakby ktoś chlapnął czarnym atramentem.
Szukamy dla Tytusa bezpiecznego i kochającego domu gdzie będzie jedynakiem i który zapewni mu najlepszą opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
Szukamy dla Tytusa bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę. Szukamy my domu, gdzie będzie jedynakiem.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
UWAGA!
 
 Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2020

Category: