Tygrys

Tygrysek, zwany Fredem/Freddym, trafił do domu tymczasowego wraz z dwójką rodzeństwa (siostrą Leokadią i bratem Leonem). W domu, poza nimi, towarzyszą mu trzy inne koty (dwa kocury i jedna kotka). Ze wszystkimi od samego początku dogaduje się bardzo dobrze.
Jest niezwykle odważny – już pierwszego dnia w nowym otoczeniu próbował wydostać się z izolacji i zapoznać z kocimi rezydentami. Mimo marnego skutku tych prób, Tygrys się nie poddawał – odznacza się bowiem dużym uporem i zapałem, które widoczne są do dziś, zwłaszcza w trakcie figli z pozostałymi
kotami.
Energia go wręcz rozpiera. Uwielbia się bawić – zarówno sam, jak i z człowiekiem, i kocimi towarzyszami. Tygrys to bowiem urodzony sportowiec. Nie tylko pod względem charakteru (chociażby
wspomnianych powyżej cech), ale i kondycji, sprawności fizycznej, a także zarysowanych mięśni i smukłej figury. Z powodu tej ostatniej nazywany jest w domu tymczasowym „Longinusem Podbipiętą”.
Z pewnością wyrośnie z niego naprawdę duży kocur!
Na co dzień Tygrys jest raczej cichym kotem. Zmienia się to, gdy się czegoś domaga lub mu coś nie pasuje – wtedy ujawnia swój prawdziwy, donośny i nieznoszący słowa sprzeciwu głos. Zgoła inne
dźwięki wydaje za to w trakcie snu. Śpiąc, bardzo często „mówi” i mruczy. Jeśli w trakcie snu się obudzi, biegnie do swojego ulubionego tymczasowego opiekuna, by natychmiast wskoczyć mu na kolana i zostać z powrotem utulonym do snu.
Kolana człowieka to jedno z jego ulubionych miejsc. Uwielbia towarzyszyć człowiekowi w trakcie pracy przy komputerze czy relaksu przed telewizorem, zmieniając tylko pozycje i domagając się rutynowego głaskania pod bródką.
Tygrys doskonale odnajduje się w kocim towarzystwie, dlatego najlepsza dla niego byłaby adopcja z którymś z rodzeństwa lub do domu, w którym znajdują się już inne kot inne koty.
Szukamy dla Tygrysa niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką. Do adopcji z którymś z rodzeństwa lub do innego kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: lipiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak