Tosia

Tosia jest rodowitą krakowianką, do fundacji trafiła z ulicy, a obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Tosia jest kotem idealnym – słodka, pogodna, przyjazna, lubi ludzi i inne koty. Rozumie granice i jest bardzo ugodowa. Chętnie bawi się zarówno z ludźmi, innymi kotami, jak i sama. Lubi biegać za piłeczkami i sztucznymi myszami, na które “poluje”, a potem głośno chwali się, że “upolowała” i przynosi pokazać.
Ma mięciutkie futerko niezwykle przyjemne w dotyku i bardzo lubi głaskanie. Kiedy czuje się zaniedbana, przybiega i natarczywie domaga się pieszczot.
Jest kotem zafascynowanym wodą – w domu tymczasowym jednym z jej ulubionych zajęć jest patrzenie, jak myje się naczynia. Używa miski z wodą do picia również do mycia się, co jest bardzo komiczne.
Tosia jest kotką dość niewielkich rozmiarów jak na swój wiek i pewnie już tak zostanie. Jest wykastrowana i nigdy nie miała żadnych problemów zdrowotnych.
Szukamy dla Tosi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: wrzesień 2022

Kastracja: tak

Szczepienie: tak