Tiger

Tiger trafił do fundacji po wypadku, któremu uległ w swoim pierwszym domu, ciekawski kocurek utknął w uchylnym oknie, pierwsze diagnozy były złe ale Tigr okazał się wielkim szczęściarzem i nie tylko wrócił do pełnej sprawności ruchowej ale też nie doszło do porażenia i kocurek samodzielnie korzysta z kuwety.
W domu tymczasowym gdzie mieszka jest go wszędzie pełno i wszędzie chce zajrzeć. Przygoda z oknem nic go nie nauczyła i nadal próbuje wszędzie zajrzeć i sprawdzić, na szczęście zabezpieczenia w domu tymczasowym są Tigero-odporne. Natomiast nowy dom kocurka będzie musiał wziąć tą ruchliwość i energiczności oraz ciekawość pod uwagę i mieć go na oku, a najlepiej zapewnić mu dużo zajęcia a może nawet spacery, bo wydaje nam się że Tiger mógłby być dobrym kandydatem na kota spacerującego – na szelkach i smyczy.
W stosunku do człowieka Tiger jest bardzo przymilny, lubi się wpakować na kolanka aby go pomiziać i się z nim poprzytulać. Bardzo lubi też towarzystwo innych kotów, szczególnie równie energicznych i chętnych do zabawy jak on sam.
Tiger ma dobry apetyt, nie wybrzydza przy miseczce, za to silnie preferuje korzystanie z czystej kuwety, należy d kotów pod tym względem pedantycznych.

Szukamy dla Tigera bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL...), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2018

Category: