Thea

Thea trafiła do nas z działek wraz z mamą z czwórką rodzeństwa. Kociaki dość długo chorowały, głównie z powodu bardzo bogatego “życia wewnętrznego”, po długim odrobaczaniu są już jednak całkowicie zdrowe.
 
Thea to dość drobna i delikatna koteczka. Nie można jednak dać się zwieść jej wyglądowi, bo jednocześnie jest małym łobuzem 😉 Uwielbia się długo bawić goniąc za ulubioną zabawką lub skacząc po drapaku. Jednocześnie jest niesamowitym miziakiem – chętnie przytula się do człowieka i leży koło niego głośno przy tym mrucząc i domagając się głaskania, choć potrzebuje chwilę, żeby zaufać – w pierwszej chwili potrafi być nieco nieśmiała.
 
Kotka może być zarówno jedynaczką, jak i pójść do domu w dwupaku z bratem Johnym lub jako towarzystwo dla innego młodego i energicznego kota.
 
Thea bezbłędnie korzysta z kuwetki, przy miseczce czasem trochę wybrzydza, ale ma swoje ulubione karmy, które zjada chętnie, bardzo lubi też surowe mięso.
Szukamy dla Thei bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostanie otoczona miłością i opieką. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: