Tetris (i Theo)

Tetris i Theo wraz z dwoma siostrami trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, Tetris i Theo mieszkają w jednym domu tymczasowym i szukają wspólnego domu stałego.
 
Tetris jest bardziej aktywnym i rozbrajającym bratem. Głośno mruczy przed spaniem, jest bardzo przywiązany do ludzi i lubi czasami miauczeć żeby zakomunikować, że chce się bawić lub idzie do kuwety. Tak jak brat lubi jedzenie dlatego zawsze próbuje je podkraść od rodzeństwa. Czasami podkrada tez zabawki. Dla niego nie ma znaczenia jaki rodzaj zabawki, uwielbia wszystkie. Noce lubi przespać na poduszce nad głową człowieka. Jest bardzo przytulaśny. Często można go nakryć na próbach wskoczenia w każde miejsce, do którego nie ma dostępu. Tak jak brat nie ma problemu z kontaktami z dorosłymi i dziećmi.
 
Theo jest spokojnym kociakiem, który czasami jest nieśmiały i niezdarny. Jednak nie oznacza to, że nie umie bronić swoich zabawek przed wrogami lub nie biega za bratem. Lubi wspinać się po różnych przedmiotach jak wiewiórka, czasami jest to nawet człowiek. Jego hobby to jedzenie, ludzkie i kocie, nie ma znaczenia, chciałby wszystko dorwać. Lubi głaskanie po brzuchu i czesanie futerka. Noce zazwyczaj spędza śpiąc obok człowieka. Jego ulubione zabawki to każdego rodzaju sznurki, piłeczki i tunele. Nie boi się i nie jest agresywny w stosunku do dzieci. Jest towarzyskim kotem chociaż na początku potrzebuje czasu na oswojenie.
 
Szukamy dla Tetrisa i Theo wspólnego bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką. Warunkiem adopcji jest kastracja obu kotów w odpowiedni wieku.
 

 

 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: marzec 2022

Category: