Teodor

Teodor i jego rodzeństwo trafili do fundacji z zajezdni autobusowej, obecnie Teodor mieszka w domu tymczasowym z bratem Czarusiem. Oba kocurki szukają nowego wspólnego domu.
 
Teodor (biało-bury) i Czaruś (bury) to niesamowicie fajne chłopaki. Czaruś jest odważniejszy przy pierwszym spotkaniu, ale potem wycofuje się na rzecz mniej odważnego brata i jest kotem spokojnym.
 
Teo podszedł do nas z rezerwą i przesiedział pierwsze dwie godziny pod kanapą jednak jak przekonał się do nas i całej reszty stada to prawie nie schodzi nam z kolan. Obaj świetnie i szybko ogarnęli kwestie korzystania z kuwety. Mają ogromne apetyty, jak to na młode kociaki przystało. Nie grymaszą przy jedzeniu. W zasadzie chyba wszystko im jedno co, byle było w miseczce.
 
Teodor dość donośnie upomina się o swoje i dba o to, żeby człowieki nie zapomnieli o porach karmienia. Kociaki fajnie dogadują się z naszymi pozostałymi kotami i bawią się ze sobą. Są ze sobą dość związane, więc fajnie jakby znalazły wspólny dom, ale w pojedynkę też dadzą sobie radę.
 
Najbardziej rozczula mnie jak witają mnie po przyjściu do domu i mruczą wtedy jak małe traktorki albo jak wtulone w siebie śpią na kanapie.
 
Szukamy dla Teodora niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, wspólnego z bratem Czarusiem , który otoczy kocurki najlepsza opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem.
 
 
UWAGA!
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną ( link https://tinyurl.com/ankietaSnL )  wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: