Teddy

Teddy wraz z bratem Cuksem, trafił do nas z krakowskich działek, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Teddy to prześliczny, uroczy kotek, który ma mięciutkie i przyjemne w dotyku futerko. Uwielbia bawić się kuleczkami z folii aluminiowej, które przynosi na łóżko i czeka, aż ktoś mu rzuci. Teddy jest bardzo opiekuńczy względem mniejszych kociaków w stadzie, ale również oczekuje bardzo dużo miłości od tych starszych. Uwielbia przytulać się do innych kotów, pozwala się im myć i podgryzać. Względem człowieka również jest bardzo czuły i uroczy, jednak przez wzgląd na to co przeszedł potrzebuje więcej czasu by oswoić się z nowymi zapachami i otoczeniem.
Teddy szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, najchętniej z innymi kociakami, super gdyby trafił do nowego domu wraz ze swoim bratem – Cuksem.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: