Teddy

Teddy to prześliczny, uroczy kotek, który ma mięciutkie i przyjemne w dotyku futerko. Uwielbia bawić się kuleczkami z folii aluminiowej, które przynosi na łóżko i czeka, aż ktoś mu rzuci. Teddy jest bardzo opiekuńczy względem mniejszych kociaków w stadzie, ale również oczekuje bardzo dużo miłości od tych starszych. Uwielbia przytulać się do innych kotów, pozwala się im myć i podgryzać. Względem człowieka również jest bardzo czuły i uroczy, jednak przez wzgląd na to co przeszedł potrzebuje więcej czasu by oswoić się z nowymi zapachami i otoczeniem.

Teddy szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, najchętniej z innymi kociakami, super gdyby trafił do nowego domu wraz ze swoim bratem – Cuksem.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link : https://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p…….), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: