Szyszka

Szyszka wraz z bratem Fokusem trafiła do fundacji z krakowskiej dzielnicy Złocień, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcje.
 
Szyszka to drobna koteczka, która trafiła do domu tymczasowego ze swoim bratem Fokusem mając zaledwie miesiąc, obecnie to dorosła kocica.
 
Szyszka jest śliczną, kruczoczarną koteczką, której cecha charakterystyczna jest mała biała plamka pod bródką. Ma piękne zielone oczy.
 
Kotka jest spokojna, w porównaniu do brata potrzebuje trochę więcej czasu by przekonać się do człowieka. Jak tylko zacznie się ja głaskać to głośno mruczy i wesoło unosi ogonek. Jest bardzo radosna i lubi pobawić się wędką lub zabawką.
 
Jak dodaje nasza fotograf: Szyszka to urocza kotka, jest przyjazna i ciekawska, choć nieco nieśmiała. Szyszka potrzebuje trochę czasu, aby wyjść z ukrycia i zapoznać się z nową osobą.
 
Kotka mieszka z innymi kotami i dobrze się z nimi dogaduje
 
Szukamy dla Szyszki bezpiecznego i kochającego domu, chętnie do innego kota.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: sierpień 2020

Category: