Stasia

Stasia oraz jej siostry Żelka i Trufelka, przyjechały do fundacji z szopki na Woli Justowskiej, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Stasia to młodziutka, dostojna koteczka. Porusza się z gracją zarówno szalejąc z siostrami, jak i bawiąc się w berka z opiekunkami z domu tymczasowego. Z wdziękiem robi uniki, ostatecznie oddając się w ich ręce i natychmiast włączając mruczący motorek po tym, jak zostanie wzięta na ręce. Sama wymyśliła reguły tej zabawy i systematycznie się w niej doskonali.
Jej żywiołem jest kuchnia. Nadzoruje wszelkie prace, sprawdza wielkość garnków i stan czystości zlewu, w którym uwielbia przesiadywać. W ten sposób uczy ludzkich użytkowników porządku 😉 Tam, gdzie teraz mieszka, zlew nigdy nie był tak błyskawicznie osuszany 😉
Stasia często przychodzi na kolana i domaga się pieszczot. Nocą, razem z siostrą, chętnie korzysta z namiotu zrobionego z kołdry. Uwielbia spać z człowiekami i kotami.
Bardzo ładnie bawi się z siostrami, potrafi też sama wyjąć sobie zabawkę z pudełka i zachęcać do zabawy pozostałych kocich lokatorów.
Kocha kartonowe pudełka… uwielbia siedzieć w nich, ale też je unicestwiać poprzez precyzyjne i wytrwałe robienie wydzieranek, z których na podłodze powstają abstrakcyjne dzieła kociej sztuki.
Stasia jest młodą i bardzo towarzyską, zarówno ludzko, jak i kocio, koteczką, dlatego adopcja jest obecnie możliwa jedynie do domu z innym kotem lub (najchętniej) w dwupaku z Żelką.
Szukamy dla Stasi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: czerwiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak