Sisu

Sisu i jej rodzeństwo trafili do fundacji z Balic, obecnie koteczka mieszka w domu tymczasowym z bratem Tuktukiem, siostrą Rayą i Karmelkową.
Sisu to żywy wulkan energii – szybko skrada serce człowieka. Chętna do zabawy z człowiekiem i miziania, ale równie chętnie bawi się z innymi kotkami. Sisu jest urocza i od razu pcha się na kolana, chętnie zwiedza wnętrze torebki i butów. Podobno uwielbia obserwować wodę i równie chętnie pije świeża, zimną wodę. Chętnie siedzi na rączkach, przytula się i śpi z opiekunami. Jest bardzo towarzyska. Ma łagodne usposobienie i psotny charakter – czyli to co wszyscy kochają najbardziej. ❤️ Nie grymasi przy jedzeniu i opanowała sztukę kuwetkowania.
Szukamy dla Sisu niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kotkę najlepsza opieką.
 
 

 

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: