Sisi

Sisi trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy – a dokładnie z auta w którym się schowała, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Sisi to kotka wyjątkowo społeczna, uwielbia się przytulać, zawsze wita gości pod drzwiami, lubi dostawać dużo uwagi, niewybredna co do jedzenia, potrzebuje dużo zabawy. Jej ulubionym zajęciem jest aportowanie małych piłeczek. Gdy ma ochotę się pobawić potrafi przynieść swoją ulubioną zabawkę i dosłownie wkładać ją w ręce osoby, z którą chciałaby się bawić. Jeśli nie dostaje uwagi, o którą prosi to często sama zaczyna rzucać piłeczkę i ją ganiać. Wszędzie się wspina, wskakuje na szafki, zwiedza całe mieszkanie. Chętnie towarzyszy w sprzątaniu, gotowaniu i innych aktywnościach domowych. Jest bardzo odważna, nie bywa nieśmiała, szybko ufa ludziom. Nie lubi zostawać sama.
Szukamy dla Sisi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiedni wieku.

 

 

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie