Serena

Serena trafiła do fundacji z podkrakowskiej stodoły, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Serena należy do grupy towarzyskich kotek, kiedy ktoś wejdzie do mieszkania odrazu musi się przywitać i powąchać, jeśli jest to ktoś znajomy odrazu wchodzi na ręce. Jeśli już się do kogoś przywiąże trzeba ją regularnie nosić na rękach i tulić (przytula się główką do szyi). Na obcych reaguje neutralnie.
W dzień przeważnie śpi, zazwyczaj w pokoju, w którym ktoś jest. Jest bardzo energiczna, szczególnie wieczorem i w nocy, wtedy musi się wybiegać. Musi mieć dostęp do pokoju gdzie śpią ludzie, inaczej pod drzwiami zaczyna miauczeć głośno domagają się wejścia.
 
Serena nie lubi drapaków, woli drapać wycieraczkę. Kuweta jest opanowana, bardzo zwraca uwagę na jej czystość, jeśli coś jej nie pasuje natychmiast to sygnalizuje. Ostatnio zaczęła wymyślać trochę z mokra karmą, lubi tylko rybne smaki. Suchą zajada bez problemu.
 
Szukamy dla Sereny bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
UWAGA!  Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3SBTA34Lxltwpi-CSvq6skQb28bal0-nPjzMfjxrT7PcsQtGeRMxkPqxw….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizyte lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2020

Category: