Sasetka

Sasetka i jej siostry Sabrina i Samui trafiły do fundacji z Poraja, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Sasetka zwana w domu tymczasowym Bendzix to kochana koteczka, bardzo przywiązana do człowieka. Świetnie dogaduje się z innymi kotami, uwielbia piórka i wszystko co się rusza.
Sasetka śpi bardzo blisko ludzi i często nie odstępuje nas na krok.
 
Koteczka uwielbia szynkę i wszystko co mięsne i jadalne.
 
Szukamy dla Sasetki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy ją najlepsza opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Chętnie z siostrą Samui, ale nie jest to warunek konieczny.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ankieta lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: