Santa

Santa trafiła do fundacji z krakowskich działek, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Santa jest na początku dość bojaźliwa, więc trzeba dać jej czas, z jakiegoś powodu woli kobiety:) Kuli się na głośniejsze dźwięku podniesione głosy czy trzaśnięcie drzwiami.
Za to jest też druga strona medalu – do “swojego wybranego” człowieka przychodzi się przytulić, towarzyszy przy każdej czynności – od gotowania obiadu po składanie prania, kładzie się przy domowych czynnościach na stopach w w roli termoforka, potrzebuje obecności opiekuna:)
Można ją nosić na rękach , głaskać po brzuszku, jeśli czuje się bezpiecznie to pozwala na wiele :) Wszystko też musi zobaczyć, powąchać i dotknąć jak się da.
 
Santa je chętnie mokre i suche jedzenie a apetytu jej nie brakuje :) ale też wsadzi nos w każde ludzikiem jedzie, więc trzeba pilnować jeśli ktoś nie chce się dzielić szynką/masłem . Lubi też cieknącą wodę z kranu i wchodzi do wanny wtedy, kiedy wanna jest nadal mokra po kąpieli.
 
Bardzo grzecznie korzysta z kuwetki, pozwala sobie obcinać pazurki, a jak była chora to grzecznie dawała sobie podawać leki. Nie ma też w niej agresji, do drugiego kota z początku miała rezerwę ale z czasem jej ostrożne zapoznawanie , ocieranie się przyniosło efekty i dziś przytulają się , razem jedzą, razem tez biegają i walczą w wolnych chwilach.
Santa najbardziej lubi wszelkie zabawki z piórkiem i małe pluszowe myszki, ale też nie pogardzi kulkami i piłkami.
Oczywiście jest też fanką szalonego biegania o 4 nad ranem ale to naprawdę kochane maleństwo ;)
 
Szukamy dla Santy niewychodzącego, kochającego, cierpliwego i bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: marzec 2021

Category: