Samui

Samui i jej siostry Sabrina i Sasetka trafiły do fundacji z Poraja, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Samui jest szczególną koteczką ponieważ nie potrafi miauczeć, za to śmiesznie skrzeczy jeśli czegoś chce. Jest bardzo ciekawska i bada wszystko nosem, który wszędzie wkłada, bo ją wszsytko ciekawi.
 
Jak Samui poczuje zew miłości to natrętnie przychodzi się tulić i mruczeć, uwielbia spać dość blisko człowieka, świetnie dogaduje się z innymi kotami.
 
Koteczka jest żarłoczna i duża jak na swój wiek, ale bardzo delikatna.
 
Szukamy dla Samui niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy ją najlepsza opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Chętnie w dwupaku z siostrą z Sasetką ale nie jest to warunek konieczny.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ankieta lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: